O nas


SKN przy Klinice Neurochirurgii CSK MSWiA oraz Koło Anatomiczne WUM z przyjemnością zapraszają na Ogólnopolską Studencką Konferencję Naukową NEUROTRIP 4: guzy wewnątrzczaszkowe.

To już czwarty raz, kiedy studenci i lekarze spotykają się, by zaprezentować i wymienić się doświadczeniem na temat chorób ośrodkowego układu nerwowego. Tym razem motywem przewodnim będą guzy wewnątrzczaszkowe.

Anatomia istnieje bez kliniki, natomiast klinika nie istnieje bez anatomii. Wychodząc z takiego założenia, organizatorzy postanowili zaprezentować temat nowotworów mózgu z możliwie jak najszerszej perspektywy. Oprócz patofizjologii, diagnostyki i leczenia, przedstawionego przez lekarzy specjalistów, przypomnimy Wam anatomię klinicznie istotnych obszarów.

Wśród naszych prelegentów będziemy gościć ekspertów z Instytutu Biologii Doświadczalnej im. M. Nenckiego PAN, Kliniki Neurochirurgii Centralnego Szpitala Klinicznego MSWiA, Oddziału Neurochirurgicznego Szpitala Dziecięcego im. prof. J. Bogdanowicza oraz studentów z Koła przy Klinice Neurochirurgii CSK MSWiA i Koła Anatomicznego WUM.

Ciekawa konferencja to nie tylko interesujące tematy i doświadczeni prelegenci, ale także warsztaty. A tych na NEUROTRIPIE nie zabraknie!

KIEDY?
3 – 4 marca 2018 r., start o godz. 8:30.

GDZIE?
Aula A, Centrum Dydaktyczne Warszawskiego Uniwersytetu Medycznego, ul. Księcia Trojdena 2a.

DLA KOGO?
Dla wszystkich!

Formularz rejestracyjny i szczegółowe informacje dotyczące planu konferencji, warsztatów oraz przesyłania abstraktów prac pojawią się już wkrótce.

Zapraszamy do udziału w wydarzeniu i do zobaczenia na czwartym NEUROTRIPIE!

Organizatorzy
NEUROTRIP 4: guzy wewnątrzczaszkowe

unnamed